Blog – İstanbul Wood Design

Blog

Ekim 9, 2021

PROVENCE STİLİ NEDİR?

Provence stili dekorasyon yaparken kullanılan mobilyalara gelince, doğallık fikrini de hakim kılmalıyız. Bu nedenle, malzeme olarak hasır ve ferforje tercih edilir.
Ekim 9, 2021

BOHEM STİLİ NEDİR?

Bohem stilinde öncelikle renkleri özgür bırakmak gerekir. Bu tarzda özellikle renk uyumu aranmaz, tam tersine zıt renkler bir arada kullanılır. Yaşam alanındaki retro ve vintage esintileri de önemli bir detaydır.
Ekim 8, 2021

MOBİLYA SEÇMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKLER

Günün yorgunluğundan sıyrılmak ve kendimizi daha iyi hissedebilmek için, seçilen mobilyanın da rolü oldukça fazladır. Bu nedenle mobilya seçmeden önce bilmen gereken her şeyi senin için araştırdık!
Ekim 8, 2021

AHŞAP MOBİLYA NASIL TEMİZLENİR?

Ahşap mobilyalar düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. İlk günkü gibi yeni görünmesini sağlamak için detaylı bir temizlik gerekir. Ahşap mobilya iyi temizlenirse hem uzun ömürlü olur hem de ilk günkü ihtişamını korur
Temmuz 24, 2020

MASİF AHŞAP NEDİR?

Masif ahşap, ağaç kesildikten sonra ham tomruktan biçilerek elde edilen ahşaba denir. Kısaca ahşabın kaplama veya doldurma olmayan som ve saf halidir.
Mayıs 9, 2014

AHŞAP NASIL BOYANIR?

Çok severek satın aldığınız bazı mobilyaların bazıları zaman içerisinde sizin için vazgeçilmez yaşam objelerine dönüşebiliyor ancak zamanın etkisi diye de bir şey. Her şey gibi mobilyalar da eskiyor ve ilk günkü gibi yepyeni görünmüyorlar.
error: Bu İçerik Korunmaktadır!